ВОЛОНТЕРСЬКА ПРЕМІЯ — 2023

ІСТОРІЇ ПРО ВОЛОНТЕРІВ ТА ВОЛОНТЕРСТВО

Хочу подякувати команді ГО «ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ». Згуртованість, відповідальність, щирість – то якості команди! Дякую за допомогу у важкий час.

Олена

Хочеться розповісти історію про свою маму Ганну Бут. До 24 лютого 2022 року разом з учнями ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» (волонтерський рух «Свічадо») займалася волонтерством у соціальній сфері. Допомагали дітям, позбавленим батьківського піклування, ВІЛ-позитивним і дітям у складних життєвих обставинах, військовим (плели маскувальні сітки та передавали грошову допомогу, ліки та смаколики), ековолонтерством (прибирали річку Молочну). Ще три місяці в умовах окупації самостійно допомагала учням, що опинилися у складних життєвих обставинах, передавала теплий одяг і харчові продукти для родин, чиї будинки були зруйновані у Мелітополі внаслідок російських атак. І щоденно разом зі мною виходила на мітинги проти окупації (до 20-х чисел березня).

На початку травня переїхала у Дубно, де з 15 травня почала волонтерити в об’єднанні «ТЕНЕТА». У вересні 2023 почала діяти повністю самостійно. Плете щоденно маскувальні сітки, організовує збори, допомагає пакувати та відправляти термінові замовлення бійцям майже без вихідних. Активно долучає учнів та студентів місцевих закладів освіти до плетіння сіток і кікімор, збирає разом з дубенським освітянським осередком допомогу бійцям. Навчила вже понад 1000 людей плести маскувальні сітки (художнє училище міста Дубна – 5 груп, Дубенський ліцей №6 – 8 класів, Дубенський ліцей №8 – 10 класів, Дубенська приватна школа «Премудрість» – 1 клас, а також місцевих мешканців). Також на місці завдяки підтримці Міністерства реінтеграції організувала допомогу ВПО Дубенщини ліками та теплим дитячим одягом. У серпні 2022 року нагороджена званням національною легенди України.

Для мене історія мами – це історія про незламність, боротьбу та не просто віру у перемогу, а активні дії для того, щоб її наблизити. Дякую!

Крістіна

Дякуємо волонтерам, які допомагають у наданні соціальної послуги «Догляд вдома» в місті Червоноград Львівської області. Дякуємо активній молоді з міста та їхньому керівникові за постійну підтримку наших ініціатив для літніх мешканців Червоноградщини. Волонтери протягом 2023 року не один раз показали, що вони не байдужі до інших і готові робити добро.

Ви виготовляли листівки, вкладаючи в них талант й тепло; щиро вітали літніх людей, відвідуючи їх вдома, щоб надати підтримку й подолати соціальну ізольованість; брали участь у концертах, щоб творчістю наснажити стареньких у свята. Зробили все можливе, щоб вони знали, що про них пам’ятають і вони не чужі для кожного з нас.

Літні люди завжди дуже вдячні волонтерам за їхній час. Подібні ініціативи дарують їм радість і надію, живе спілкування та відчуття родинного затишку. Тож бажаємо вам і надалі мати таке велике серце, сповнене добра та людяності!

БФ «Карітас Краматорськ»

Дякуємо волонтеркам-психологиням Катерині та Ангеліні за проведення для підлітків курсу «Діти та війна: навчання технік зцілення» разом з Центром для дітей, сімей та молоді БФ «Карітас Краматорськ»

Милі Катерино та Ангеліно! Від щирого серця дякуємо вам за волонтерську ініціативу «Діти і війна: навчання технік зцілення». Цей тренінговий цикл став справжнім випробуванням на міцність, бо надскладні теми, яких ви торкалися, дуже швидко можуть ранити й завдати душевних переживань. Але ви опановували власні почуття й допомагали це робити підліткам з Краматорська, яким пропонували практичні інструменти для опанування стресу. Ці навички є надзвичайно важливими для тих, хто живе у прифронтовому місті.

Учасники ваших зустрічей не залишилися байдужими: хтось розділив з вами свої переживання; хтось навчився керувати власними страхами; хтось – знайшов на зустрічах безпечне й толерантне середовище, яке створили саме ви. Цінність вашої роботи визнали й дорослі – батьки учасників одноголосно зауважили, що помітили позитивні зміни в поведінці своїх дітей.

Ми дуже пишаємося співпрацею з вами, тим, що були дотичні до вашого професійного становлення. Ми переконані – попереду у вас багато результатної та самовідданої роботи, в якій бажаємо вам наснаги та успіхів!

БФ «Карітас Краматорськ»

Дякуємо Марії Ткаченко за ініціативу «Потурбуйся про себе», завдяки якій волонтерка БФ «Карітас Краматорськ» навчала дітей Донеччини впоратися зі стресом.

Люба Маріє! Від щирого серця дякуємо тобі за те, що ти робиш таку важливу та вкрай потрібну справу. Твої тренінги сприяли тому, щоб діти з м.Краматорськ Донецької області навчилися більш ефективно долати стрес і тривогу, обумовлені воєнним часом. Ми знаємо, що ти доклала багато зусиль, щоб наповнити кожне заняття найбільш корисною інформацією, зробити тренінги цікавими та ефективними, коли час летів непомітно, а попрощатися учасникам було так важко. Ти постійно розвивала свої навички, щоб впроваджувати найновіші методики, стаючи справжнім професіоналом своєї справи.

Ми були вражені відгуками дітей про тренінги. Зі справжньою дитячою щирістю, не зупиняючись, вони ділилися емоціями та захватом, з якими кожного тижня поспішали на ваші зустрічі. Говорили, що дізналися чимало нового про себе та навчилися цінних прийомів, які точно допоможуть їм у житті.
Ми пишаємося твоїми успіхами й щиро радіємо, що дотичні до створення цієї ініціативи!

Щиро зичимо тобі й надалі розвивати свою професійність і чуйність до біди навколо!

БФ «Карітас Краматорськ»

Благодійний Фонд “Національна агенція гуманітарної допомоги “ЗДОРОВІ”» неодноразово допомагав лікарні інтенсивного лікування в м. Покровськ. Ми отримували різні ліки та товари медичного призначення, а в вересні цього року фонд надав 30 комплектів засобів для зігрівання немовля разом з конвертами для немовлят і термоелементами для конвертів для немовлят. Щиро дякуємо за допомогу!

КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування"

Дуже вдячна волонтерам ГО «ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ» за їхні відданість в праці та теплі серця. Вони допомагають всім, хто цього потребує, з перших днів війни. Пошана та велика вдячність цій команді!

Марія

Моя сім’я дуже вдячна благодійному фонду «Смілива Україна», який допомагає переселенцям у місті Кременчук Полтавської області. Вони єдині, хто допомагає майже щомісяця родинам переселенців, місцевим інвалідам та малозабезпеченим, багатодітним родинам різноманітними харчами, засобами особистої гігієни та для прибирання оселі, також була надана постільна білизна. Інколи вартість набору від фонду перевищує 500 грн.

Розмовляючи з іншими переселенцями з нашого міста, я можу зробити твердий висновок, що краще ніж БФ «Смілива Україна» ніхто так не піклується про нас під час великого лиха, яке трапилось у нашій країні у 2022 році. Тому величезна подяка й уклін усій команді БФ «Смілива Україна».

Надія

Війна в Україні 2022 року порушила життя і плани не тільки багатьох людей, а й цілих установ та організацій. Через бойові дії на території Луганської області й тимчасової окупації м. Кремінна, в якому заклад функціонував з 2014 року, КНП Луганської обласної ради «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер» вимушений був вчергове переїжджати. Диспансер знайшов нову домівку на Рівненщині у м. Сарни, де відновив свою діяльність у червні 2022 року.

Але вже вдруге заклад втратив майже все своє майно. На допомогу прийшли волонтери, благодійні організації та всі небайдужі люди. Окремо хочеться зазначити благодійний фонд «Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI». Завдяки його підтримці, зокрема забезпечення КНП Луганської обласної ради «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер» хірургічними наборами для проведення гінекологічних та загальнохірургічних оперативних втручань, вдалося з нуля організувати хірургічну допомогу онкохворим пацієнтам на новому місці – відкрити хірургічне відділення та почати здійснювати оперативне лікування. Наразі в диспансері щомісяця виконується понад 100 операцій.

Співробітники закладу щиро вдячні фонду за підтримку, яка дозволила проводити оперативні втручання онкологічним пацієнтам відповідно до стандартів медичної допомоги, а медичному персоналу закладу відчути себе на новому місці як вдома.

Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер"

Луганська обласна дитяча клінічна лікарня у зв’язку з агресією Росії двічі була переміщена з окупованої території – спочатку у 2014 році з Луганська, а у 2022 році з Лисичанська. Зараз ми розпочали свою роботу у м. Лубни Полтавської області. Адміністрація лікарні та весь колектив дуже вдячний благодійному фонду «Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI» за щиру допомогу, а саме термокомбінезони для немовлят. Це особливо важливо у теперішні часи. Дякуємо! Разом до перемоги!

Тетяна Бражнікова

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Керецьківської сільської ради є новоствореним закладом, який почав свій шлях в січні 2022 року. Шлях непростий, занадто багато перепон: 4 амбулаторії чотирьох різних сіл, різні погляди й все це потрібно звести в одне річище. Але все це ніщо у порівнянні з бідою, яка забирає людські життя – війною. І тут нема більше слів. Як йти далі, з чим? Це ж медичний заклад, нам треба бути готовим до всього…

Ми підготувалися з підтримкою благодійного фонду «Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI» – це команда, яка стала для нас надією та опорою у багатьох наших діях. Ми щиро висловлюємо подяку команді благодійного фонду за професіоналізм, швидку та бездоганну організацію роботи.

Ми вдячні благодійному фонду «ZDOROVI» за турботу, за небайдужість, за те, що вони не стоять осторонь від проблем медицини!

КНП ЦПМСД Керецьківської сільської ради

Дирекція та колектив КНП «Лисянська територіальна лікарня» висловлює щиру подяку благодійному фонду «Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI» за багаторічну співпрацю, сумлінне відношення та розуміння за надану гуманітарну допомогу у вигляді медичного приладдя, лікарських засобів та матеріалів, які стають у пригоді для використання за призначенням – надання медичних послуг населенню громад та забезпечення профілактики хвороб. За сприяння фонду заклад було забезпечено новим медичним інвентарем та обладнанням, яке значно покращить оперативність у наданні медичних послуг та сприятиме підвищенню їхньої якості при виконанні статутних завдань закладу.

Комунальне некомерційне підприємство "Лисянська територіальна лікарня" Лисянської селищної ради Черкаської області