ВОЛОНТЕРСЬКА ПРЕМІЯ — 2023

ІСТОРІЇ ПРО ВОЛОНТЕРІВ ТА ВОЛОНТЕРСТВО

Моя семья очень благодарна фонду «Мрія», мы ежемесячно как по часикам получаем от них помощь. Дай им Бог терпения, сил и здоровья!

Артур

Наша родина хоче висловити величезну подяку БФ «Мрія», який став нам рідним. Протягом року та по теперішній час отримуємо різноманітну допомогу від фонду у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, речей, іграшок, також отримали чудовий посуд, теплі ковдри, постіль та багато іншого. Особливо хочемо відзначити організацію різноманітних свят. Дитина побувала в батутному клубі, на картингу, у музеї води, відвідала гуртки арттерапії, англійської мови, театральної студії, а також ходить на цікаві зустрічі з працівниками поліції, інкасаторами, саперами.

Багато ще чого, навіть сьогодні отримали сироп від кашлю та чудовий іграшковий трек. Дякуємо від родини Мироненко БФ «Мрія», всім волонтерам, які допомагають у скрутний важкий час!

Олена

Наша сім’я приїхала с окупованого Мелітополя в Запоріжжя. І нас не залишили в тяжкий час наші волонтери с БФ «Мрія» та «Саме ТуТ». Велика подяка від нашої сім’ї волонтерам.

Вікторія

Протягом майже двох років Черкаська обласна лікарня регулярно отримує допомогу від благодійного фонду «Національна агенція гуманітарної допомоги “ЗДОРОВІ”.» Це сотні різних медичних товарів та ліків, а також медичний одяг для працівників лікарні. Особливо вдячні за обладнання. У відділенні трансфузіології та кардіореанімаційному відділенні стоять три нові великі морозильники, надані фондом. Щиро дякуємо за таку неоціненну допомогу!

Черкаська обласна лікарня

З благодійним фондом «Мрія» у Запоріжжі я познайомилася в вересні 2022 року й ось останній рік являюся волонтером у цій організації, яка допомагає усім, кому це потрібно. Привітні та чуйні волонтери переймаються кожною історією, кожним, хто звертається. Звісно, хочеться допомогти усім, але бракує можливостей, та навіть не дивлячись на це, все ж шукаємо їх, інколи робимо неможливе. Я вдячна, що вони є у моєму житті!

Ольга

Я хочу подякувати благодійному фонду «Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI», з яким ми співпрацюємо вже 1,5 року, за відчутну підтримку, що надається медичним закладам. Ми висловлюємо нашу повагу та цінуємо все, що ви робите для нас у ці важкі часи. Ви одні з перших, хто відгукнувся на наші прохання про допомогу. Завдяки вам ми продовжуємо надавати якісну та своєчасну медичну допомогу пацієнтам, особам з особливими потребами, біженцям та вимушено переселеним особам, пораненим. Дякуємо!

Наталя

9 років тому мені прийшлося залишити місто Луганськ, в якому я навчалась та мріяла залишатися на аспірантуру, переїхати в місто Харків. Тепер вже місто-герой. Тільки все почало налагоджуватися, за 8 років тяжкої праці майже без вихідних купила омріяні квадратні метри смарт-квартири. Обжитись мені там не вдалось, не встигла. Тепер я знов змушена тікати.

До Лозівської ОТГ я виїхала на 10-й день війни, коли над містом почала літати ворожа авіація, витримати цього я вже не змогла. 2 дні життя в метро з одним рюкзаком і подолані 10 км пішки до залізничного вокзалу по тунелях метрополітену. Приїхавши, ні на секунду не вагалися, що потрібно допомагати іншим.

Одразу знайшла підробіток, кошти з якого вирішила витратити на закупівлю дитячого харчування для сімей з дітками, які тікали від війни. Охочих допомогти також виявилася величезна кількість, і це поступово переросло в невеликий склад у бабусі в літній кухні, а з часом в міцний волонтерський штаб «Разом нас багато».

Мій девіз по життю: «Роби те, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є». А що може бути більш спонукаючим до дій, ніж війна? Я українка, я не маю жодного морального права не боротися, не робити щось для нашої перемоги. Така моя особиста думка.

Наш волонтерський штаб опікується внутрішньо-переміщеними особами (але мені більш подобається термін «гості громади») в шістнадцяти старостинських округах, це приблизно 3000-3500 осіб. В основному це люди з Харкова, з деокупованих територій Харківської області, Донецької та Луганської областей. Допомогти намагаємося кожному.
Волонтери, ризикуючи своїм життям, їздять з допомогою до шпиталю м.Торецьк та м.Костянтинівка.

Війна змінила нас всіх. До 24-го лютого ми всі говорили, що я українець(ка), сухо констатуючи факт свого громадянства. Тепер же ми з гордістю говоримо, що Україна – це Я! Я більше нічого не боюся. Я розумію, що я роблю і для чого. Наш волонтерський штаб – це про згуртованість, ми родина. Збираємося на толоки, допомагаємо одне одному. Величезний вклад роблять місцеві жителі громади. До речі, 80% волонтерів в команді – ВПО.

В майбутньому плануємо перемогу і допомагати відновлювати те, що наробила ця війна. Допомагати буде кому, на жаль, і після закінчення війни. Великий відсоток гостей нашої громади вже втратили свої домівки. В планах реалізація соціальних проєктів, направлених на психологічну підтримку цивільного населення та адаптацію військовослужбовців.

Безмежно хочу подякувати всім волонтерам нашого центру «Разом нас багато» в смт Панютине за їхню благодійну діяльність, мужність та стійкість до викликів сьогодення. Дякую їм за людяність, чуйність та відкритість: Зайцева Юлія, Зайцева Софія, Полчанінова Людмила, Ляліна Ольга, Лялін Валерій, Дан Сандлер, Ян Мокляк.

Слава Україні! Слава Українському народу! Слава ЗСУ!

Дарина

Наша історія ГО «Даруй добро Україна» почалася з 2019 року, мабуть, вже тоді доля нас готувала до повномасштабного вторгнення. Від 24 лютого 2022 року наше життя змінилося, як і для кожного українця, але жодної думки не було, щоб покинути нашу рідну Україну, і жоден волонтер нашої організації не залишив свою її сам на сам з цією страшною бідою. Як би не було важко, але ми будемо триматися та роботи все можливе і неможливе до самої перемоги!

Дякуємо нашим неймовірним, рідненьким друзям волонтерам з усього світу за можливість допомагати! Разом ми сила України!

Марина

Захоплююсь і дякую ГО «Український код» – невтомними та відданими ідеям взаємодопомоги та синергії в наближенні перемоги та підтримці тих, хто потребує захисту. З перших днів великої війни ці люди залучили та розповсюдили допомогу тисячам цивільних у найнебезпечніших локаціях поблизу лінії фронту, а також для військових, які боронять наш спокій. Засновники ГО – Альона Бульба та Андрій Перехрест – ті неймовірні та фантастичні люди, завдяки яким стало можливим збереження тисяч життів захисників та громадян. Про них має знати й пишатись вся країна.

Myroslava

У нашій країні з 2022 року більшість волонтерів, тож хочу висловити вдячність колективу ТОВ «Сіті Франс Сервіс» за ремонт автотранспорту для військових, медиків та волонтерів, які на цьому транспорті рятували життя українців.

Леонід

Пишаюся організацією, з якою співпрацюю – ГО «Український Код», адже за період повномасштабного вторгнення керівництво та волонтери надали допомогу продуктовими наборами, гігієною, одягом та матрацами для понад 20 000 сімей з деокупованих територій. Евакуювали понад 200 лежачих стареньких людей в безпечні місця та лікарні. Особисто керівником організації ведеться підтримка наших військових: тепловізорами, гумою на авто, ремонтом авто військових та медиків.

Ми непереможний народ найсильнішої духом країни світу 🇺🇦

Альона

🌟 Чернігівська обласна дитяча лікарня – це єдиний лікувальний заклад в Чернігівській області, де надається високоспеціалізована медична допомога дитячому населенню. У лікарів місія одна — рятувати життя за будь-яких обставин.

🔹 З початком повномасштабного вторгнення російських військ Чернігівська обласна дитяча лікарня зіштовхнулася зі складними випробуваннями у діяльності та у боротьбі за дитячі життя і здоров’я. Попри складнощі, дякуючи лікарям та підтримці друзів волонтерів, справились і робили усе, щоб діти відчували турботу про себе та якнайшвидше одужували. В ці важкі часи й зараз благодійний фонд «Національна агенція гуманітарної допомоги “ЗДОРОВІ”»  став надійним партнером в житті лікарні.

👏 Дякуємо за підтримку та своєчасно надану нам допомогу! Від фонду наш заклад отримав всі необхідні медикаменти та матеріальні цінності медичного призначення. А також додатковий обігрів немовлят, які мають нестійку температуру, та транспортування в теплих умовах, є одним з десяти кроків теплового ланцюжка з метою запобігання гіпотермії у наших крихіток. Швидкий, ефективний та безпечний обігрів – саме такі характеристики мають переносні мобільні інкубатори, які ми отримали від наших партнерів «ЗДОРОВІ».

Щира подяка за надання благодійної допомоги. Ваша допомога – надзвичайно важлива для нашої лікарні та безсумнівно відчутна підтримка для маленьких пацієнтів. Цінуємо її! Разом до перемоги!

КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня»ЧОР