ВОЛОНТЕРСЬКА ПРЕМІЯ — 2023

ІСТОРІЇ ПРО ВОЛОНТЕРІВ ТА ВОЛОНТЕРСТВО

У мене є багато історій про особисте волонтерство, волонтерство для мого закладу та волонтерів – людей, які віддані своїм переконанням. Але хотілося б розповісти про волонтерську організацію благодійний фонд «Національна агенція гуманітарної допомоги Zdorovi».

Так склалось, що я представляю прикордонний медичний заклад Рівненської області, а саме КНП «Миляцький ЦПМСД», і є його директором. Війна наш маленький заклад дестабілізувала у плані надання допомоги та купівлі нашими пацієнтами необхідних ліків. У аптеках було порожньо… Я почала шукати різні шляхи, щоб щось з цим зробити. Адже не лише наші жителі потребували ліків, а й наші захисники, які приїхали нас захищати та укріплювати кордон. Чесно кажучи, я зараз і не пригадаю скільки листів про нагальну потребу було надіслано. У відповідь або тиша, або є і нагальніші потреби…

Коли руки опустилися і прийшло усвідомлення того, що нікому не потрібні твої проблеми, до мене зателефонував Віталій – представник ZDOROVI, який випадково побачив на одному із майданчиків про потреби мій запит і відгукнувся. БФ надав нам ті ліки, які нам найбільше були потрібні. Ми отримали вироби медичного призначення, якими користуємось і зараз. Ця історія мені нагадала, що віра і надія ніколи не мають згасати й весь всесвіт у цьому буде допомагати. Дякую благодійним організаціям за їхню роботу, за спільну боротьбу! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Світлана

Хотіли б висловити щиру вдячність фонду, ми гаубична артилерійська батарея, в/ч 3035. Коли ми виконували бойове розпорядження і в нас були скрутні часи, то благодійний фонд дуже оперативно опрацював нашу заявку і швидко надав нам допомогу у вигляді старлінків і мавіків, що дозволило нам якісно виконати поставлені завдання. Щира вдячність за вашу роботу і допомогу, яка дозволяє нам виконувати завдання і зберігати життя та здоров’я наших хлопців.

Євген

Волонтерство ❤️‍🩹

Мені здається, я волонтерю все своє свідоме життя. Від плетіння сіток до вуличних мітингів. Від пошуку та доставки «волонтерки» на фронт до великої війни. Сьогодні я – частинка медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри». Тепер моє завдання на фронті – рятувати. Працюємо в найгарячіших точках країни. На волонтерських засадах. Безплатно. За покликом серця. Заради кожного життя!

Ірина

Я безмежно вдячний усім волонтерам, хто допомагав нам виходити на позиції. І головне – повертатися з них. Мавіки, сітки, оптика та тепловізори, перископи, грілки, спальники, термобілизна, їжа та ліки – усе це результат нескінченних зусиль небайдужих.

Сьогодні хочу подякувати багатьом: Гаталяку Тарасу, Євгенії Соколовій, Валерії Самотієвич (Франція), Вікторії Абед (Іспанія), Наталі Козаренко, Аллі Благій, Валерії Рибак, Альберту Заславському, Айгуль Мукановій. Вразив прям у серце подарунок одного швейцарського професора – дізнавшись, що мені потрібен тепловізор, він вислав його задарма зі словами: «Професору від професора». І так – ще раз.

Олег Мартиненко

Ми команда проєкту Victory Drones – волонтерської ініціативи, що займається технологічною підготовкою військових. Фокусом нашої роботи є безпілотні та інші сучасні технології, здатні оптимізувати роботу військових та врятувати більше життів. Щомісяця наші практичні навчання безплатно проходять тисячі захисників України. Саме тому реалізація нашого проєкту великою мірою залежить від підтримки наших надійних партнерів.

Нещодавно ми отримали 1 300 000 грн на навчання військових від благодійного фонду «Дякую тобі». Завдяки цим коштам тисячі захисників України вже змогли пройти підготовку та підвищити свою кваліфікацію. Це тисячі збережених життів, врятовані долі та вагомий внесок у нашу перемогу. Ми дуже дякуємо фонду «Дякую тобі» і хочемо, аби про їхню допомогу армії знало більше людей!

Проєкт Victory Drones, фонду Dignitas

Шановна Валентина Лісутина! Від імені всіх літніх людей Краматорську, які отримують від вас допомогу в межах напрямку «Догляд вдома», хочемо висловити вам сердечну подяку. Ваше милосердя та співчуття до людей похилого віку є неоціненним!

БФ «Карітас Краматорськ»

Львівська обласна клінічна лікарня, хоче висловити щиру подяку команді Фонду «Здорові», а саме безпосередньо пану Віталію. Завдяки вашій команді ви маєте готовність допомагати тим, хто цього потребує. Кожен ваш медичний вчинок — це акт гуманності та зцілення. Ваші зусилля привносять світло надії в темні куточки нашого світу.

Роксолана

Дякуємо Марго та Катерині за довготривалу онлайн ініціативу «Арт-годинка», що реалізовувалася протягом 2023 року разом з фахівцями Центру для дітей, сімей та молоді БФ «Карітас Краматорськ»

Дорогі Маргарито та Катерино, ваш внесок у допомогу дітям, які постраждали від війни, є надзвичайно цінним. Ініціатива «Арт-годинка» дає дітям можливість безпечно висловлювати свої емоції та переживання, а також релаксувати та психологічно відновлюватися. Ваша робота є справжнім прикладом того, як можна творити добро навіть у найскладніших умовах. Ви показуєте дітям, що вони не самі, що поряд є люди, які піклуються про них, підтримують та щиро хочуть їм допомогти.

Ми дуже радіємо, що спільно з вами ініціювали цю активність, щоб наснажувати дітей, які й зараз проживають менше ніж за 70 км від лінії бойового зіткнення в м.Краматорськ Донецької області.

Бажаємо вам не втрачати ентузіазму та особистого ресурсу для продовження цієї благородної справи!

БФ «Карітас Краматорськ»

Хочу подякувати волонтерам групи «Маскувальна сітка на Вежі над Дніпром» (м. Київ) за їхні невтомну працю та допомогу Збройним Силам України з 2014 року. Десятий рік волонтери групи плетуть сітки, кікімори, нашоломники, шкарпетки та інше. Збирають кошти на різні необхідні речі для наших захисників.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Олена

Ми благодійний фонд «На хвилі», знаходимося в Миколаєві. Хочемо висловити свою подяку за допомогу та підтримку благодійному фонду «Дякую тобі». Вони одні з перших протягнули руку підтримки для постраждалих внаслідок підриву Каховського ГЕС. Разом ми змогли допомогти багатьом постраждалим селам. Ми дуже вдячні за допомогу, за вашу працю!

З повагою, БФ «На хвилі». Разом до перемоги!🇺🇦

Ольга

Я, боєць добровольчого чеченського батальйону імені Шейха Мансура, хочу подякувати волонтерам БФ «Дякую тобі» за підтримку, і зокрема за оптичні та тепловізійні приціли, які необхідні для нічних робіт. Переможемо разом!

Адам

Я хочу подякувати волонтерам ГО «МОТО ХЕЛС» Одеса за мужність, за підтримку, за небайдужість. З перших днів війни вони допомагають ЗСУ.  Їздять на самісінький нуль, забезпечують, лікують, одягають, годують, навчають. Парамедики, викладачі такмеду, Волонтери з великої букви! Дякую кожному з вас!

Юлія